AKPLUS AKILLI KALEM BEKÇİ TUR KONTROL SİSTEMİ

      2000'li yılların güvenlik sistemi olarak adlandırılan Polimek AKplus Akıllı Kalem fonksiyonel yapısı ve kesin güvenlik kontrolü ile eski bekçi saatlerini rafa kaldırmıştır. Kullanımı özel bilgi ve beceri gerektirmeyen son derece pratik bir yapıya sahip olan Akıllı Kalem bir anlık dokunma ile her türlü nesnenin veya güvenlik görevlisinin kontrol edilmesini sağlıyor.

     Fabrika, depo, şantiye, büyük mağaza ve alışveriş merkezi gibi mekanların güvenliğinden sorumlu personelin hangi güvenlik noktasını, ne zaman konrol ettiğini belirleyen ve alınan verileri otomatik olarak yazılım üzerinden raporlayan bir sistemdir.

     AKplus Akıllı Kalem'in en büyük özelliği; dış yapısında darbe emici özelliğin geliştirilerek, darbelere karşı dayanıklılığının arttırılmış olmasıdır.AKplus Akıllı Kalem Devriye Tur Kontrol Sistemi ile güvenlik görevlisi kontrolü yanında araç takibi de yapılabilir. İşletmenin araçlarının; hangi saatte giriş ve çıkış yaptığını, güzergah ve şöförleri ile beraber raporlar ve kontrol etmenizi sağlar. Bu sayede sistemi gündüz araç takibi, gecede güvenlik görevlisi takibi yaparak 24 saat kesintisiz kullanabilirsiniz.

      Ürettiği ürünlerde kaliteyi, dayanıklığı ve güvenilirliği temel ilke olarak benimseyen Polimek Elektronik tarafından üretilmiş olan AKplus, TSEK ve TSE-ex kalite belgelerine sahiptir.
     
     Polimek Akıllı Kalem Güvenlik ve Kontrol Sistemi; binlerce sanayi kuruluşunda, okullarda, askeri birliklerde, iş merkezlerinde güvenlik görevlisi tur kontrol sistemi olarak kullanılmaktadır.

 
      PROXPEN DEVRİYE TUR KONTROL SİSTEMİ

      Kullanımı özel bir beceri gerektirmeyen son derece pratik ve ileri teknoloji ürünü olan Proxpen Güvenlik Kontrol Sistemi, bir anlık gösterme ile güvenlik görevlilerinin kontrolünü sağlıyor.

      Proximity teknolojisi ile çalışan Proxpen, özel bir protokol ile 3-5 cm.den güvenli ve taklit edilmez şekilde okuma yapmaktadır. 
Proxpen ile; herhangi bir mekanik temas olmadan, manyetik etkilerden uzak, gelişmiş proximity teknolojisi ile % 100 güvenlik kontrolü. Sistem; devriye tur kontrol sistemi olarak kullanıldığı gibi, aynı zamanda araç ve personel kontrolünde de kullanılabilir.

      Fabrika, depo, şantiye, büyük mağaza ve alışveriş merkezi gibi mekanların güvenliğinden sorumlu personelin hangi güvenlik noktasını, ne zaman konrol ettiğini belirleyen ve alınan verileri otomatik olarak yazılım üzerinden raporlayan bir sistemdir.

      ProxPen Devriye Tur Kontrol Sistemi ile güvenlik görevlisi kontrolü yanında araç takibi de yapılabilir. İşletmenin araçlarının; hangi saatte giriş ve çıkış yaptığını, güzergah ve şöförleri ile beraber raporlar ve kontrol etmenizi sağlar. Bu sayede sistemi gündüz araç takibi, gecede güvenlik görevlisi takibi yaparak 24 saat kesintisiz kullanabilirsiniz.