VDA İNTERAKTİF HOTEL TV SİSTEMLERİ

     VDA - OTEL TV Sistemleri, dünyaca tanınmış, büyük otellerde kullanılmaktadır. Karadağ ve Ege Bölge temsilcisi Ege Elektronik Lab ,TürkiyeTemsilcilik ve Genel Distribütörl. üstlendiği ürünleri bütün Türkiye'de hizmete sunmaktadır. Tüm ürünlerde elektronik kilit tertibatlı program hafızaları , ses üst limit sınırlaması , amacı dışında kullanma ve hırsızlığa karşı emniyet tertibatı gibi özellikler standart olarak bulunmaktadır . Özellikle kolay taşınabilen ürünlerde çalınmaya karşı eşya bağlantısı, banyo için ek hoparlör ve bağlantı soketleri vardır. 

     VDA'nın yeni Hotel TV Sistemi otel müşterisine büyük konfor ve yenilikler ,otel işletmesine  ise yönetimde büyük kolaylık ,eleman sayısından tasarruf, çabuk hizmet imkanı ve kaçakların önlenmesi gibi çok önemli avantajlar sağlamaktadır.

     VDA Sistemi, merkezi bilgisayara bağlanarak Welcome Page, Pay-TV,Check-Out,Lisan vs. gibi özelliklerin direkt otel bilgisayarından da kumanda edilebilmesini mümkün kılar. Personelin daha hızlı ve verimli çalışmasını sağladığı gibi minibar kaçaklarını önler, Pay-TV, İnternet ve Oyun Servisleri ile otele ek gelirler sağlar. Oteldeki aktivitelere yönlendirmeye yardımcı olur.


     OTEL TV Sistemleri, size bir bilgisayarla yapabileceğiniz her şeyi ve daha fazlasını otel odanızda gerçekleştirebilme olanağı sunar; E-mail alıp gönderme ,internette sörf,PAY-TV, Video on demand özellikleri, Oyunlar,Chat ve odalararası iletişim ve daha fazlası bu teknoloji ile parmaklarınızın ucunda bulunmaktadır. Sistemin size sunduğu olanaklardan sadece birkaçı:  
Pay TV
İnternette sörf / E-mail alıp-gönderme
İnteraktif video oyunları
Chat (Odalararası ve internette)
Video on Demand
Seminer kanalı
Yangın alarmı (TV anonsu)
Lisan seçimi (10 lisan seçenek)
TV Arıza kontrolü
Dahili hafıza ve uzaktan erişim
Merkezden ses limiti ayarı
TV yayını üzerinden müzik ve radyo kanalları
Welcome screen (Hoşgeldiniz mesajı)
Mesaj /Oda Servisi
TV kanallarının VDA merkezinden programlanabilmesi
Uyandırma servisinin TV üzerinden yapılabilmesi
PMS Link (Sistemin otel işletim sistemiyle entegrasyonu)
Elektronik kilit (Ayarların tek elden kontrolü) 
İnfo sayfaları (Reklam alınabilir ve reklam gelirleri sistem maliyetini önemli ölçüde karşılamaktadır.)
House keeping(Arıza,minibar,temizlik bilgileri bildirimi)
Oda hesabı ve express check-out (sistemden hızlı ödeme)
POWER TV DEMO    
Power TV yi test etmek için resme tıklayınız.
 VDA Power TV broşürü için
yandaki resme tıklayınız.
   

VDA-POWER TV INTELLIGENT OTEL ODASIYLA ENTEGRE ÇALIŞIR
Otel Management Sist.de modern bir software kullanıldığı taktirde tüm sistem otel serverından da takip edilebilir ve PAY TV ücretleri, Minibar, Room Servis hesapları otomatik olarak otel serverına işlenebilir ve müşteri hesabına kaydedilir. VDA Sistemi , dünyanın belli başlı Hotel Management Software'leri ile çalışabilmekte ve her tür yazılım ile entegre edilebilmektedir.

SİSTEM VE TV ÖZELLİKLERİ
Kombine Internet / Intranet fonksiyonları - TCP / IP ve HTTP protocol ile haberleşme - Sistem ve oda TV monitorleri standartHTML (3.2) - Javascript (1.1) ' i destekler.

KULLANILAN YAZILIMLAR
Intranet / Internet uygulamaları - Windows 2000 / XP -SQL Anywhere database.

ÖZELLİKLER
Mono sound, A2/NICAM Stereo seçeneği, 99 TV Programı+1 AV,TV üzerinden radyo özelliği, On screen display,4 Digit Green 7- segment display özelliği, HTML Headend Server üzerinden Instant Teletext özelliği.

TV MONİTÖRÜNDE BULUNAN BAĞLANTILAR
A/V, S CART Konnektör; arka panelde harici hoparlör için (Banyo) DIN konnektör I 2 bus için 6 pin'li RJ11 Service konnektör , Kulaklık jakı (Ön panelde 3,5mm), F konnektör: RF - Cable Modem / Tuner bağlantısı için . RJ - 45 konnektör: Ethernet version'u için ,IEC konnektör to tuner in Ethernet version.

EKRAN ÖLÇÜLERİ
17" - 21" - 25" - 28" CRT TV 15" - 17" - 20" - 23" - 30 " LCD TV / 32" - 42" Plasma TV